MÜHRÜ ALEM
MÜHRÜ ALEM

Mührü Alem (MHRALM0001)

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺300,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺250,00(KDV Dahil)

Akik Taşı ve Sedef Taşı, Mührü Alem Kolye

:

Bu kolyeler, Sedef Taşı ve Akik Taşı kullanılarak, Bioenerjist BELGİN DAL'ın isteği üzerine yapılmıştır.

DOĞAL TAŞLAR İLE SAĞLIĞINIZA KAVUŞUN!

MÜHRÜ ALEM

Belgin Dal'ın, her eve bir şifacı gerekli diyerek çıktığı bu yolda; gerek yurt dışı gerek yurt içinde aile kavramının bittiğini görmesi, gençlerin sıkışmışlığı ve yok oluşlarını görerek gece gündüz dualar ve meditasyonla çözümler arayışında iken Eyüp Sultan ziyaretinde vizyon olarak gelmiştir. Mührü Alem'in enerjisi schumann ölçüm aletleri ile ölçülmüş ve 7.8 dünya frekansındadır. Kolyeyi takan her bir kişiyi negatif enerjilerden, varlıklardan, sihir ve büyüden korur. Sınırsız bereket, zihin, beden ve ruh'un dengesini sağlar. Her bir yıldız çakralara işarettir. Yıldızlara yerleştirilen esmalar ve dualar ile takan kişinin çakralardaki blokajlarını açar. Mutluluk hormonunu çalıştırır. Mekanların pozitif enerjisini arttırır. Sevgi ve şifa olsun oldu. Amin. Çekildim  aradan dolsun Yaradan. Bismillahirrahmanirrahiym.

Ya İlahi! Rabbim sensin! Çünkü ben abdim. Nefsimin terbiyesinden acizim. Demek beni terbiye eden Sensin! Hemn Sensin Halık! Çünkü ben mahlukum; yapılıyorum... Hem Rezzak Sensin! Çünkü ben rızka muhtacım; elim yetişmiyor. Demek beni yapan ve rızkımı veren Sensin... Hem Sensin Malik! Çünkü ben Memlukum. Benden başkası bende tasarruf ediyor. Demek Malik'imiz sensin... Hem  Sen Azizsin! izzet ve azamet sahibisin! Ben zilletime bakıyorum; üstümde bir izzet cilveleri var. Demek sen'in izzetinin ayinesiyiz... Hem Sensin Ganiyyi Mutlak! Çünkü ben fakirim. Fakrımın eline yetişmediği bir gına veriliyor. Demek gani sensin, veren Sensin... Hem Sen Hayy-ı Baki'sin! Çünkü ben ölüyorum. Ölmemde ve dirilmemde, bir daimi hayat verici cilvesini görürüm... Hem Sen Bakisin! Çünkü ben, fena ve zevalimde, Sen'in devam ve bekanı görüyorum...Hem sen Kerim'sin, umulmadık yerden ihsan edensin, çünkü ben nankör ve cimriyim bu kadar nimetlerin şükrünü eda edemiyorum, senin rızan dairesinde sarf etmiyorum. Hem sen Muhsin'sin  bütün iyilikler, güzellikler sendendir, senden gelir. Çünkü ben kötülük ve günahlara mazharım, suç ve kabahatim çoktur. Hem sen Gafur'sun, günahları bağışlayansın. Çünkü ben günahlardan kurtulamıyorum, marifetin olmazsa kim beni bağışlar, suçlarımı affeder?! Hem sen Azim'sin, azamet sahibisin. Çünkü ben hakirim, sen olmazsan bir hiçim, hiçbir şeref ve değere sahip değilim. Hem sen Kavi'sin, her şeye gücün yeter. Çünkü ben zaifim, senin yardımın olmazsa hiç bir şeye gücüm yetmez. Hem cevap veren, atiyye veren sensin! Çünkü biz umum mevcudat, kali ve hali dillerimizle daimi bağırıp istiyoruz; niyaz edip yalvarıyoruz. Arzularımız yerlerine geliyor; maksudlarımız veriliyor. Demek bize veren Sensin. Hem sen Emin'sin, çünkü ben korkuyorum, ancak seninle emniyet bulurum. Kalplere huzur, akıllara güven veren Sensin, sana korku arız olmaz. Hem sen Cevad'sın cömertsin. Çünkü ben ihsanına muhtacım, Sen ise bol bol verensin, attiyen bitmez hazinen tükenmez. Hem sen dualara icabet eden Mücib'sin. Çünkü dua edip yardıma muhtaç olan benim. Kabul buyurmazsan hangi kapı var gideyim. Hem sen Şafisin, bütün maddi manevi hastalıklara şifa verensin. Çünkü ben hastayım, türlü türlü illet ve hastalıklara müptelayım. İşte Sen günahlarımı mağrfiret et, suçlarımı bağışla, her türlü hastalığıma şifa ver. Ya Allah, Ya Kafi, Ya Vafi (sözünde duran), Ya Rahim, Ya Şafi, Ya Kerim, Ya Muafi (Afiyet veren)! Her günahtan beni affeyle, her hastalıktan bana şifa ve afiyet ver. Ey merhamet edenlerin en merhametlisi errahamürrahimin, rahmetinle benden ve onlardan ebediyyen razı ol. Hamd olsun Alemlerin Rabbi olan Allah'a

AKİK TAŞININ ÖZELLİKLERİ

"Yemen Taşı" ya da "Ölümsüz Taş" adıyla anılan Akik Taşı'nın kullanımı, özellikle İslam ülkelerinde yaygındır. Peygamber Efendimiz (S.A.V)'in de hatem, yani mühür anlamında bir akik yüzük taşıdığı rivayet olunmaktaddır.

 • Akik taşı, taşıdığı minerallerden dolayı kan basıncını yükselttiği için yüksek tansiyonlular akik taşını üzerlerinde kullanmayıp evlerinde kullanabilirler.
 • Akik taşının suyu hazırlandığında burun kanamasını durdurur.
 • Akik taşı yanıklara iyi gelir.
 • Akik taşı, nazara iyi geldiği gibi; zihin, benden ve ruh'un dengesini sağlar.
 • Alerji ve ruhsal rahatsızlıklara iyi gelir.
 • Akik taşı, Osmanlıda ve eski Türklerde bereket taşı olarak ticaretle uğraşanlar kasalarında bulundurmuşlardır.

SEDEF TAŞININ ÖZELLİKLERİ 

Sedef, istiridye ve midye gibi deniz canlılarının kabuğunda bulunan sert bir maddedir. Bu taş, hem denizden hem de karadan çıkarılan ender taşlardandır. Canlı bir varlığın kabuğu olduğundan içerisinde bolca organik madde barındırır.

 • Sedef taşı bereket, güç ve cesaret taşı olarak bilinmektedir.
 • Nazara iyi gelir.
 • Takanların dileklerinin gerçekleştiği bilinmektedir.
 • Baş dönmesi rahatsızlıklarına iyi gelir.
 • Toprak enerjisini toplayarak, topladığı bu enerjiyi bedene verir ve bu özelliği ile vücutta dinçlik oluşturan bir taştır.
 • Egzama ve sadefe iyi gelir.
 • Sinir sıkışmalarında ve ayaklardaki yanmaya iyi gelir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR